Zatrzymaj klientów przy sobie.
Zapewniaj bezbłędną jakość obsługi!

Ilu klientów Twoja firma straciła w wyniku prostych ludzkich pomyłek? Jeden błąd, drugi, trzeci, chociażby na przestrzeni kilku miesięcy – to wystarczy, żeby u klienta pojawiło się niezadowolenie z Twoich usług. Tak po prostu jest – wszyscy wyraźniej i na dłużej zapamiętujemy negatywne doświadczenia niż pozytywne.

System bs4 mentor częściowo przejmuje obowiązki związane z dbaniem o wizerunek firmy i zadowolenie klientów. Od walidacji danych aż po pilnowanie terminów – z naszym systemem zapewnisz klientom pozytywne doświadczenia na każdym kroku interakcji z Twoją organizacją. Ile możesz zyskać, jeśli klienci zostaną z Tobą na dłużej? Jeśli będziesz mieć stale rosnącą bazę klientów, którzy regularnie korzystają z Twoich szkoleń?

Walidacja danych

Zyskaj pełnoetatowego strażnika poprawności danych. Bezpiecznie przechowuj wszystkie informacje w uporządkowanej formie, w jednym systemie, łatwo dostępne.

Terminy

Dotrzymuj obietnic składanych klientom. Skorzystaj z kalendarzy, terminarzy, przypomnień i powiadomień.

Automatyzacja

Powielanie danych i automatyzacja zapewnią spójność i wysoką jakość obsługi, a dodatkowo oszczędzą czas poświęcany na powtarzalne czynności.

Reklamacje

Bardziej zadowoleni klienci to mniej reklamacji i zażaleń. Zajmij się uszczęśliwianiem swoich klientów, zamiast rozpatrywać reklamacje.

Zadbaj o podstawy – poprawność danych, na których pracujesz

10-cyfrowe numery telefonów, adresy e-mail bez domeny, brak kluczowych danych. Na wszystkie te problemy (i wiele innych!) mamy jedno rozwiązanie: system bs4 mentor. Program nie pozwoli użytkownikowi na zapisanie niepoprawnego formatu numeru telefonu czy adresu e-mail, zaalarmuje jeśli nie wypełnisz wymaganego pola. Dodatkowo możliwość automatycznego pobierania danych o firmie po numerze NIP zapewnia wprowadzenie bezbłędnych danych prosto z bazy KRS.

Zachowaj spójność w tworzonych szkoleniach czy wysyłanych e-mailach, dzięki szablonom. Gotowy wzór do wielokrotnego powielania zapewnia pełną spójność i każdorazową poprawność.

Co więcej, system bs4mentor pozwala definiować pola własne. Jeżeli uznasz, że konfiguracja startowa nie jest optymalna – możesz sam zdefiniować pola dopasowane do potrzeb firmy lub zlecić to naszemu konsultantowi.

Zapewnij w całej firmie rzetelne fundamenty – poprawne dane w uporządkowanej formie, na których można polegać. Koniec z domyślaniem się, chaotycznymi notatkami, czy ciągłym poszukiwaniem dobrze poinformowanej osoby w firmie. To idealna podstawa do poprawy jakości obsługi klienta.

Pobieranie danych
po NIP

Wymagane pola

Sprawdzanie poprawności danych

Szablony maili
i certyfikatów

Definiowanie
własnych pól

Zapanuj nad terminowością

Mając solidną podstawę w postaci rzetelnych, wartościowych danych (dzięki mechanizmom opisanym powyżej) następnym krokiem do poprawy jakości obsługi klienta jest wykorzystanie tych informacji w odpowiednim miejscu i czasie.

Na stronie startowej systemu wyświetlają się najistotniejsze informacje dotyczące terminów nadchodzących szkoleń i zadań do wykonania. Codziennie włączając program, pierwszym co widzisz, jest zestawienie aktualnie najpilniejszych kwestii.

Z kolei dla pracowników wyższego szczebla mamy przygotowany pulpit managera. Domyślna konfiguracja systemu nie spełnia Twoich potrzeb? Możesz samodzielnie dopasować dane wyświetlane na Twojej stronie (korzystając z instrukcji) albo zlecić konfigurację naszym konsultantom.

Różne strony startowe

Nadchodzące szkolenia

Aktywności do wykonania

Edycja zawartości stron

Powtarzalna jakość obsługi klienta

Dobrze uporządkowane dane wykorzystasz także do automatyzacji obsługi uczestników szkoleń. Zyskana w ten sposób spójność i powtarzalność gwarantuje stabilny wysoki poziom.

Automatycznie wysyłaj uczestnikom powiadomienia o terminach szkoleń, a także przypomnienia o zbliżających się wydarzeniach. Możesz umieścić w wiadomości interaktywne linki – kiedy odbiorca kliknie link potwierdzający jego udziału, system automatycznie to odnotuje – nie musisz ręcznie odhaczać każdego, kto potwierdzi swoją obecność. Następnie z łatwością wygenerujesz listę osób, które nie potwierdziły przybycia.

Zautomatyzować możesz również generowanie certyfikatów oraz ich wysyłkę.

Powiadomienia e-mail

Interaktywne linki

Lista osób do potwierdzenia

Generowanie certyfikatów

Automatyczna wysyłka materiałów

Reklamacje

Czy obietnice składane Twoim klientom są dotrzymywane?

Program bs4 mentor dopilnuje profesjonalizmu w tym obszarze, pilnując zadań, terminów i limitów. Przejrzysty kalendarz umożliwi oczyszczenie głowy ze zbędnych dat i szybkie sprawdzanie ich w dogodnej chwili, tak abyś nie zapomniał o żadnej i jednocześnie nie tracił produktywności przez resztę dnia.

Dla wszystkich informacji, dokumentów, certyfikatów, faktur, dla każdego klienta z osobna, system może przypominać o realizacji i wysyłce w terminie. Wszystko dostarczone spójnie, w odpowiednim czasie. Na Twojej głowie pozostaje już tylko organizacja i realizacja wartościowych szkoleń – z zadaniami administracyjnymi pomoże bs4 mentor.

Kalendarz

Lista zadań do wykonania

Limity uczestników

Przypomnienia systemowe

Podsumowując, program bs4 mentor wymusza podporządkowanie się zasadom i procedurom nawet wśród najbardziej chaotycznych pracowników. Egzekwuje wypełnianie wymaganych pól, dba o poprawność danych, pilnuje terminów i automatyzuje. Dołóż do tego jeszcze tylko uprzejmą komunikację i bez problemu możesz znacząco zwiększyć jakość obsługi swoich klientów.

Zobacz, co jeszcze możesz zyskać dla swojej firmy

Popraw bezpieczeństwo

Oszczędzaj czas

Zwiększ rentowność szkoleń